Teška noć za Begovića u Readingu

Primio tri gola

Bournemouth je u 27. kolu Championshipa poražen na gostovanju kod Readinga sa 3:1.

Loša je ovo noć bila za Asmira Begovića i njegov tim. Lagano su primili golove i sve je bilo završeno već u prvom poluvremenu.

Laurent je u 24. minuti doveo domaće u prednost od 1:0, da bi sedam minuta kasnije McIntyre iskoristio lošu reakciju Begovića i zabio je za 2:0.

U 43. minuti i treći gol u mreži bh. golmana. Joao se prošetao kroz odbranu i zabio je za 3:0.

Sve što je Bournemouth uspio napraviti u drugom poluvremenu je počasni gol Stanislasa za konačnih 3:1 u 85. minuti meča.

delko
Da, samo kod drugog gola malo losija rekacija ali to je sve. Nista on ovdje nije posebno kriv!!
6 1
Zgembic
Mozda kod drugog gola mogao malo bolje loptu skrenuti u stranu a ne u polje. Kod druga dva gola nista nije mogao.