Brotnjo slavio sa 6:0, poraz Posušja, Sloga i dalje prva

Druga liga FBiH - grupa Jug

U subotu su odirani svi susreti 17. kola Druge lige FBiH - grupa Jug.

Vodeća Sloga iz Ljubuškog osvojila je bod u gostima kod Kamešnice (0:0), dok je drugoplasirano Posušje s 3:2 poraženo od Tomislava.

Klis je nadigrao Slogu i slavio s 3:0, a strijelci su bili Islamović i dva puta Bitevija. Šujica je ostvarila važnu pobjedu u borbi za opstanak, a strijelci protiv Stoca bili su Brzović i Radoš.

Brotnjo je sa 6:0 deklasirao Kupres, dok su Grude golom Biloša u 93. minuti slavile protiv Blagaja.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Jug:

Susret Iskre i Višića u Stocu prekinut je nakon šest minuta igre kod rezultata 0:0.

Druga liga Jug, 17. kolo:
Iskra - Višići 0:0, prekid
Kamešnica - Sloga Lj. 0:0
Klis - Sloga 3:0 (Islamović 9, Bitevija 45, 85)
Grude - Blagaj 1:0 (Biloš 93)
Tomislav - Posušje 3:2 (Jurič 38, Šimić 72, Škorić 90/ Jurišić 2, Crnogorac 41)
Brotnjo - Kupres 6:0 (Soldo 16, Puljić-Vlahić 44, Gagro 59, Miloš 65, 87, Alilović 83)
Šujica - Stolac 2:0 (Brzović 47, Radoš 73)