Bruka Zarije na Kipru

Na poluvremenu već 3:0

Zaria Balti, ekipa koja je izbacila FK Sarajevo u prvom kolu Evropske lige, večeras doživljava pravi debakl na Kipru.

Kiparski Apollon nakon prvog poluvremena već vodi s 3:0 protiv moldavskog tima, a do golova su došlo veoma lagano.

Pogađali su Schemri, Da Silva i Pedro, a odbrana Zarije je izgledala zaista amateski prilikom napada Apollona.

S pravom se postavlja pitanje kako je ovakav tim Zarije uspio da prođe Sarajevo, jer u prvom poluvremenu nisu imali šuta u okvir gola.

S druge strane pravo je čudo što su primili samo tri gola u prvom dijelu ovog meča.