Razgovori obavljeni, Akrapović jedan od glavnih kandidata za preuzimanje Tuzla Cityja
Akrapović se zimus spominjao i sa preuzimanjem FK Sarajevo, ali je Gorana Sablića naslijedio Aleksandar Vasoski.

U narednim danima razgovori sa ostalim kadnidatima

Razgovori obavljeni, Akrapović jedan od glavnih kandidata za preuzimanje Tuzla Cityja

Edmir Škorić

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Bruno Akrpaović mogao bi trenersku karijeru nastaviti u našoj zemlji.

Akrapović je početkom aprila postao slobodan nakon što se razišao sa Skhendijom, nakon serije loših rezultata.

Ovaj 54-godišnjak je ranije radio odličan posao u Bugarskoj gdje je sjedio na klupi CSKA iz Sofije i Lokomotiva iz Plovdiva.

Akrapović se zimus spominjao i sa preuzimanjem FK Sarajevo, ali je Gorana Sablića naslijedio Aleksandar Vasoski.

Zeničanin je trenersku karijeru počeo 2008. godine kao asistent u Saturnu, a prvi samostalan angažman je imao 2011. godine u Mosoru iz Zrnovnica. Nakon toga trenirao je Val, Solin, Neretvu Metković, a bio je jedno vrijeme i na Gibraltaru gdje je vodio ekipu College Europe.

Sada je blizu angažmana u FK Tuzla City, a saznajemo da su danas obavljeni razgovori između njega i čelnika premijerligaša s Tušnja, pa ne bi bilo iznenađujuće da padne i konačan dogovor.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Ipak, kako je potvrđeno iz kluba obavit će se razgovori i sa ostalim kandidatima prije nego padne konačna odluka o novom treneru Tuzla Cityja čiji osnovni cilj će biti ekipu sačuvati na mjestu koje vodi u Evropu.

Podsjetimo, Tuzlaci koji se nalaze na drugom mjestu tabele ušli su u rezultatsku krizu, pa je nedavno došlo do sporazumnog raskida saradnje sa Husrefom Musemićem.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Tuzla City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

Kladionicar_iz_mira
Dogovorena plata 480, 60 KM plus topli obrok 127.50 KM. Kazu bice prijavljeno sve.
8 4
user1644068495
Hajde akrepe hahaha
6 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi