Budućnost preokretom do pobjede, remi u Goraždu

Prva liga FBiH

Fudbaleri Budućnosti su danas u Banovićima nakon preokreta savladali Bratstvo sa 2:1.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Gračanice koji su vodili sa 1:0 golom Diabanga iz 14. minute.

Bratstvo je čuvalo stečenu prednost sve do samog finiša utakmice, a onda je u 81. minuti sa bijele tačke Trumić pogodio za poravnanje rezultata na 1:1.

Kada su svi na stadionu očekivali kraj utakmice, rezervista Nermin Šehić je u petoj minuti sudijske nadoknade pogodio za veliki preokret i pobjedu domaćeg tima.

U Goraždu su snage odmjerili istoimena ekipa domaćina i Zvijezda iz Gradačca. I jedan i drugi tim su za 90 minuta napravili nekoliko ozbiljnih prilika, ali je utakmica na kraju okončana podjelom bodova (0:0)

Budućnost - Bratstvo 2:1 (Trumić 81', Šehić 90+5 - Diabang 14')

Budućnost: Mujkić, Trumić, Čehajić, Zulić, Aljukić, Pirić, Kovačević, Mahmutović, Idrizović, Džinić, Jaranović

Bratstvo: Divković, Rastoka, Salkić, Suša, Diabang, Behabović, Jaganjac, Kahrimanović, Kadić, Mujkić, Ikanović

Goražde - Zvijezda 0:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Goražde: Ćulov, Huseinspahić, Dučić, Raščić, Hiroš, Kurtović, Rovčanin, Adžem, Šuntić, Mirković, Čakar

Zvijezda: Kolak, Doljančić, Konjhodžić, Cvijanović, Brčkalić, Huseinbašić, Mujčić, Petrić, Hevešević, Glišić, Mujagić

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: