Budućnost sigurna, gostujuća pobjeda Radničkog, pet pogodaka u Tojšićima

Druga liga Sjever

S. Mlaćo

U Drugoj ligi Sjever danas su odigrana tri susreta 20. kola.

Banovićka Budućnost je sa 2:0 savladala Bosnu (K). Strijelci za domaće bili su Semir Dedić i Admir Čorhodžić.

Radnički iz Lukavca je savladao kao gost Lokomotivu iz Miričine 1:0. Jedini pogodak viđen je u 82. minuti kada Adnan Nukić matira mladog Amara Bajića.

U Tojšićima je publika vidjela pet pogodaka. Sloga je sa 3:2 nadigrala NK Odžak 102.

Gosti su poveli pogotkom Harisa Čardakovića, izjednačio je Jasmin Kuralić, da bi novo vodstvo gostima autogolom donio Eldin Mujačić.

Domaći se nisu predavali pa u 62. minuti za 2:2 pogađa Amel Fejzić. Konačnih 3:2 postavlja isti igrač drugim pogotkom u 88. minuti.