Burniću 85 minuta u pobjedi Stuttgarta

Potencijalni reprezentativac BiH

Fudbaleri Stuttgarta savladali su u 10. kolu Bundeslige na Mercedes-Benz Areni ekipu Freiburga sa 3:0.

Posao je domaćem timu olakšao igrač gostiju Soyoncu koji je u 12. minuti isključen, pa je Stuttgart gotovo kompletan meč igrao sa igračem više.

Do vodstva su domaći došli u 38. minuti, a za 1:0 je pogodio Ginczek. U nadoknadi prvog poluvremena postignut je i drugi gol, a mrežu protivnika je ovog puta zatresao Pavard za sigurnih 2:0.

U nastavku je Stuttgart bez većih problema održavao prednost, a u 82. minuti su stigli i do trećeg gola. Pogodio je Terrode za konačnih 3:0.

Potencijalni reprezentativac BiH Dženis Burnić odigrao je 85 minuta u redovima Stuttgarta.