Capello: Zadovoljan sam, ali moglo je i bolje

Selektor Rusije nakon sinoćnje pobjede

Selektor nogometne reprezentacije Rusije Fabio Capello rekao je nakon pobjede (2:0) protiv Sjeverne Irske da je zadovoljan zbog uspješnog starta u kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo u Brazilu.

Rusija je u Moskvi slavila golovima Viktora Fayzulina u 30. minutu i Romana Širokova u 78. minutu iz jedanaesterca.

"Mislim da smo mogli i ubjedljivije da slavimo, ali ni rezultat 2:0 nije loš. Prvih 15-20 minuta smo bili pod opterećenjem, a kasnije smo igrali bolje. Generalno, nismo imali probleme i mogu da budem zadovoljan učinkom tima", rekao je poslije meča Capello.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Nogometaši Rusije u drugom kolu kvalifikacione F grupe za četiri dana gostuju selekciji Izraela.