Cavani i Hernandez sredili Japan

Pobjeda Urugvaja

Fudbalska reprezentacija Urugvaja savladala je danas u prijateljskom susretu selekciju Japana s 2:0...

Urugvaj je u ovom susretu lagano stigao do pobjede, a do prvog gola su stigli nakon 34. minute igre.

Vodeći gol djelo je napadača PSG-a Edinsona Cavanija. Lijepo se sjajni napadač snašao u kaznenom prostoru, te je matirao Kawashimu za prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi se u nastavku susreta mreža Japanaca još jednom zatresla.

Igrala se 71. minuta kada konfuziju u odbrani Japana koristi Abel Hernandez, koji postavlja konačnih 2:0 samo pet minuta po ulasku u igru.