Villarreal za pola sata deklasirao Celtu
Foto - EPA

Visoka pobjeda Žute podmornice

Ekipa Villarreala pobijedila je kao gost Celtu sa 4:0 u 18. kolu španske La Lige.

Žuta podmornica potopila je svog domaćina već nakon pola sata igre. Zabili su im četiri gola i učinili su utakmicu dosadno.

Krenulo je u petoj minuti. Moreno je zabio za 0:1, a zatim su redom pogađali Gomez u 14., Parejo u 19., te Nino u 31. minuti meča za prednost od 0:4.

Naravno, Celti povratka nije bilo. Sve što su gosti šutnuli ušlo je u gol i tako je ova utakmica postala poprilično dosadna i bez ikakvog uzbuđenja.

Do kraja je i ostalo 0:4, pa je Villarreal ovom pobjedom stigao na treće mjesto sa 32 boda.

Celti je ovo drugi uzastopni poraz nakon serije odličnih rezultata i trenutno je tim iz Viga osmi na tabeli sa 23 boda.