Centar još uvijek nije prvak

Čitlučani slavili u Sarajevu

Malonogometni klub Brotnjo slavio je u gostima protiv Centra sa 4:3 u okviru posljednjeg kola Lige prvaka.

Gosti iz Čitluka su poveli golom Sutona u devetoj minuti, da bi tri minute kasnije Dražen Novoselac izjednačio na 1:1.

U nastavku gosti dolaze do 2:1 golom Livaje, a onda još jedan gol Sutona za 3:1. Emir Đuderija vraća domaće u igru u 27. minuti, da bi Radmilović u 39. izjednačio na 3:3.

Ipak, Livaja u 40. minuti zabija za pojedu gostiju iz Čitluka.

Centar još nije prvak Premijer futsal lige BiH, pošto se čeka odluka N/FS BiH u vez isporne utakmice 7. kola između Centra i Mostara. Ukoliko se ta utakmica proglasi rezultatom 3:0 za Centar, Sarajlije će proslaviti novi naslov