Cesena juri ka Seriji A, Đurić izašao u finišu

Serie B, 11. kolo:

Cesena je u okviru 11. kola italijanske Serie B savladala Lanciano rezultatom 2:0.

Donedavni prvoligaš je uspio opravdati ulogu favorita i na kraju slaviti važnu pobjedu nad Lancianom, a prvi pogodak na stadionu 'Dino Manuzzi' viđen je u 27. minuti.

Vodstvo Ceseni donio je Perico, da bi potom u 75. minuti Kessie udvostručio prednost domaćih i postavio ujedno konačnih 2:0.

Bh. reprezentativac Milan Đurić na terenu se zadržao do 87. minute, a ovim trijumfom njegova Cesena je zauzela lidersku poziciju sa dva boda više u odnosu prateći Crotone.

Cesena - Lanciano 2:0
Bari - Novara 1:1
Brescia - Latina 1:0
Ascoli - Pro Vercelli 0:1
Como - Modena 1:1
Livorno - Trapani 2:0