Charleroi dva puta ispustio vodstvo

Falila prisebnost u odbrani

S. Bošković

U drugom kolu belgijske Jupiler lige sastali su se Lokeren i Charleroi, a susret je završen neriješenim rezultatom 2:2.

Lokeren je nakon poraza u prvom kolu dočekao Charleroi, koji je u četvrtak poražen u Europskoj ligi sa 2:0 od Zorye.

Domaćini su tražili prve bodove ove sezone, dok se je gostujuća ekipa željela uigrati za uzvrat Europske lige.

Već nakon prvih 15 minuta gosti su poveli golom Febrera. Ipak, deset minuta kasnije Ngolok poravnava rezultat, a Lokeren preuzima terensku inicijativu.

Domaća ekipa inicijativu nije uspjela iskoristiti, te Ndongala vraća Charleroi u vodstu. Ali, samo dvije minute kasnije Bolbat poravnava i postavlja konačni rezultat.

Nakon ovog susreta Lokeren je na 12. poziciji, dok je Charleroi treći.