Žalba Plavaca

Chelsea poslao žalbu zbog Matića

Midhat Šljivak

Ekipa Chelseaja žalila se na odluku Fudbalske asocijacije na kaznu Nemanji Matiću.

Matić je kažnjen s tri utakmice zabrane nakon što je protiv Burnleya isključen zbog žestoke reakcije i udaranja protivničkog igrača Ashleya Barnesa.

Barnes je prethodno imao žestok start nad reprezentativcem Srbije. Ovaj je bio bijesan nakon takvog starta, te je odgurnuo igrača Burnleya.

FA ga je kaznio s tri utakmice zabrane, dok je Barnes za oštar start prošao bez kazne.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Chelsea je odlučio da se žali na odluku o suspenziji, a FA bi se uskoro trebala oglasiti u ovom slučaju.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Chelsea Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.