Manchester City se spasio blamaže

FA Cup

H. Zilić

Manchester City je uz dosta muke izborio plasman u četvrtu rundu FA Cupa.

Građani su u trećem kolu igrali protiv niželigaša Cheltenhama, koji je pružio sjajan otpor favorizovanim gostima, ali gosti su na kraju slavili sa 1:3.

Cheltenham je poveo u 59. minuti pogotkom Maya.

Ipak, City je za tri minute preokrenuo meč. Za domaće je kobno bilo posljednjih deset minuta.

Prvo je Foden na asistenciju Cancela poravnao na 1:1 u 81. minuti, a preokret donosi Gabriel Jesus u 84. minuti, asistent kod ovog gola bio je Ferdandinho. Konačnih 1:3 postavlja Gundogan u posljednjim minutama meča.

Golove pogledajte OVDJE.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme

GAZIJASAISTOKA_
Ko je prosao u duelu Southampton-56SENAL? Nije bio tekst o toj utakmici..pitam za havera...
0 6
MaDaj
Ja sam se mogao zakleti da je Gundogan upisao assistenciju a Mali Torres zabio zadnji gol.... al' sta ja znam ;)