Cityjev Murić se obrukao u debiju i poklonio pobjedu Bilićevom WBA

Kakve golove je primao...

Mladi golman koji brani za reprezentaciju Kosova, Arijanet Murić, naredne sezone brani u Nottinghamu.

Do sada je branio samo 45 minuta u prijateljskom meču za Nottingham protiv Olympiakosa i tu je za 32 minute primio tri gola, a neslavno mu je prošao i zvanični debi u ovom klubu.

Nottingham je ugostio WBA u prvom kolu Championshipa, pa je poražen s 2:1. Iako je domaćin poveo golom Casha u osmoj minuti, WBA Slavena Bilića je preokrenuo na 2:1 golovima Edwardsa u 15. i Philipsa u 26. minuti.

Uglavnom, gostima su pomogle greške Murića, velike golmanske nade, ali početak u Nottinghamu baš i nije obećavajući.