Cocalić 'požutio' u porazu Mechelena

Belgijska Jupiler liga

Prvu utakmicu osmog kola belgijske Jupiler lige su večeras na Cristal Areni odigrali Genk i Mechelen.

Domaći tim je slavio rezultatom 3:1, a golove su postizali De Camargo (15'), Kebano (52') i Buyens (68'). Jedini pogodak za goste djelo je Kosanovića iz 88. minute, koji je pogodio sa bijele tačke.

Od prve minute je u poraženom timu nastupio i Edin Cocalić. Bh. reprezentativac je već u 13. minuti zaradio žuti karton.

Genk se nakon osam odigranih utakmica nalazi na trećem mjestu sa 14 bodova, dok je Mechelen jedanaesti sa osam bodova.