Utišao je kritičare: Nestvarna partija Cristiana Ronalda za samo pola sata
Foto - Screenshot

Tri gola zvijezde Juventusa

Cristiano Ronaldo postigao je tri gola u Cagliariju nakon nešto više od pola sata igre.

Prvi gol je stigao u 10. minuti. Nebeski skok nakon kornera je pretvorio u gol za 0:1, a zatim je u 25. minuti iskoristio penal za 0:2.

Sedam minuta kasnije i treći gol portugalskog čarobnjaka. Sve je napravio na pravi način i zabio je hat-trick za 0:3.

Zaista fenomenalan dan Cristiana i očigledno je odlučio ušutkati kritičare koji su ga vrijeđali nakon ispadanja iz Lige prvaka od Porta.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme

MethodMan
zato su ispali iz lige prvaka ,a i sccudeto nece osvojiti ebo ti taj tim koji gleeda statistku pojedinca,a ne tima