Trenutak koji se dugo čekao: Ronaldo pogodio u drugom debiju za Manchester United

Fantastičan golgeter

E. Čaušević

Manchester United i Newcastle igraju trenutno meč četvrtog kola Premiershipa.

United je imao incijativu od samog početka utakmice, ali Newcastle je odlično igrao u odbrani.

Kada se očekivalo da neće biti golova u prvom poluvremenu Crveni đavoli su poveli sa 1:0.

U centru pažnje bio je Cristiano Ronaldo koji se nakon 12 godina vratio u United i odmah je zabio pogodak.

Ronaldo se sjajno snašao u zabio je gol u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog dijela za 1:0, a to pogledajte OVDJE.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: