Novi poraz Crvene zvezde, blamaža Lazija, užasna noć za Sturm

Evropa liga

Haris Zilić

Odigrano je osam mečeva drugog kola Evropa lige u terminu od 18:45.

U grupi H, Crvena zvezda je upisala i drugi poraz u novoj sezoni grupne faze.

Beogradski klub je u gostima poražen od Trabzonspora rezultatom 2:1 u utakmici gdje je turski tim bio bolji i na kraju zasluženo slavio.

Trabzonspor je poveo u 16. minuti golom iskusnog Mareka Hamšika, a asistent je bio Trezeguet.

Zvezda je pokušavala nekim akcijama da nešto uradi prmea naprijed, ali sve to je palo u vodu u 63. minuti kada je Kangwa dobio drugi žuti karton i gosti iz Beograda ostali su s igračem manje.

Turski tim odmah koristi brojčanu prednost na terenu i Trezeguet nakon asistencije za prvi gol u 68. minuti i sam postiže gol za 2:0, asistent mu je bio Bakasetas.

Zvezda je uspjela malo zakuhati meč, kada je Nikolić u 89. minuti smanjio na 2:1, asistenciju je upisao Musatapha i to je bio konačan rezultat večerašnjeg susreta.

Bilo je zanimljivo i u ostalim duelima, gdje se izdvaja blamaža Lazija, kao i ekipe Sturma.

plemic
kamo sreće da se i bih klubovi brukaju na ovoj razini takmičenja.
6 2
SarajFK
Zvezda trazila da se uzvratna utakmica igra na neutralnom terenu jer u BG ima vise TURAKA NEGO SERVA