Crveni kartoni sijevaju na Parku prinčeva

PSG i Lyon ostali sa 10 igrača

Derbi 9. kola Ligue 1 trenutno na Parku prinčeva igraju PSG i Lyon.

Domaći tim vodi sa 1:0 golom Neymara iz devete minute sa penala, a u prvom poluvremenu viđena su dva crvena kartona.

Prvo je u 32. minuti Presnel Kimpembe isključen nakon žestokog starta. Sudija Antony Gutier mu je prvo pokazao žuti karton, ali zatim je pregledao snimak i defanzivca PSG-a je poslao u svlačionicu.

Ipak, u Lyonu su se potrudili da PSG-u olakšaju drugo poluvrijeme. Lucas Tousart je oborio Mbappea u kontri i dobio je drugi žuti karton, te je i on morao pod tuš.