Čudesne odbrane golmana Orašja: Gosti u nevjerici, mreža 'zaključana'

Mladi Živković dobio je ovacije publike

S. Mlaćo

U jednom od derbija 14. kola Prve lige FBiH dnas su snage odmjerili Orašje i Olimpik. Bilo je 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Stojanovića, no bod domaćima donosi Vidović sa 11 metara.

Kvalitetnu partiju kod domaćih pružio je mladi golman Marko Živković koji se posebno istakao kod jedne prilike za goste u 87. minuti.

Prvo je reagovao kod kornera, a zatim u nastavku u dva navrata sjajno zaustavio pokušaje gostiju, te ostavio bod u Posavini.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Gosti su bili u čudu, a navijači su velikim aplauzima nagradili mladog Živkovića, ponajboljeg čuvara mreže u Prvoj ligi FBiH.