Nestvaran meč Čukaričkog i Vojvodine, Lalatović na koljenima u 98. minuti
Foto - EPA

Šest golova

Nevjerovatan meč odigrali su večeras u Beogradu Čukarički i Vojvodina, a na kraju je ovaj meč završen bez pobjednika 3:3.

Čukarički je odlično ušao u meč i pogocima Birmančevića i Ćirkovića su imali prednost od 2:0 nakon 12 minuta igre.

Prednost domaćih je mogla biti i veća jer su imali još nekoliko zaista fenomenalnih prilika, ali na odmor se otišlo vodstvom od 2:0.

Međutim, stvari su se potpuno preokretnule isključenjem Mijailovića kod domaćeg tima. On je morao pod tuš u 47. minuti.

Vojvodina je prednost igrača više iskoristila. Vukadinović u 64. minuti sa penala smanjuje na 2:1, a već u narednom napadu Stojković zabija za 2:2.

Simić je golom u 80. minuti donio potpuni preokret Vojvodini i činilo se kako će tri boda otići u Novi Sad.

Ipak, u 98. minuti Čolović spektakularno pogađa za 3:3, pa je tim Nenada Lalatovića na nevjerovatan način ostao bez pobjede.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

U domaćem timu Stefan Kovač je odigrao 90 minuta, a Milan Savić je zamijenjen u 62. minuti.

Sa druge strane Siniša Saničanin je odigrao kompletan meč za Vojvodinu, a Momčilo Mrkaić je igru napustio u 76. minuti.