Nevjerovatno šta nije pretvorio u pogodak
Da li je ovo najteži promašaj Ibrahimovića u karijeri?
Fudbaleri PSG-a sinoć su poraženi na domaćem terenu od Monaca u okviru 31. kola francuske Ligue 1.
Ovo je bio prvi domaći poraza aktuelnog prvaka Francuske na domaćem terenu nakon dvije godine u domaćem prvenstvu. Iako je PSG već osigurao titulu, Monaco je malo pokvario njihovo slavlje u jučerašnjoj utakmici.
Ipak, u centru pažnje nakon utakmice bio je Zlatan Ibrahimović koji je promašio dvije nevjerovatne šanse. Rijetko se dešava da Zlatan sa samo dva metra promaši prazan gol.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.