Debakl Villarreala u predgrađu Madrida

Nastavak loših partija

Ekipa Villarreala nastavlja pružati veoma loše rezultate u novoj sezoni La Lige.

Popularna Žuta podmornica je danas doživjela pravu rezultatsku katastrofu u predgrađu Madrida, gdje je poražena od Getafea s visokih 4:0.

Zanimljivo je da je nakon prvih 45 minuta rezultat bio 0:0, a onda je Getafe u nastavku uspio zabiti četiri gola i doći do druge pobjede u prvenstvu.

Dvostruki strijelac za Getafe bio je Angel Rodriguez (54. i 90+), a po jedan gol su dodali Molina (64.) i Bergara (67.).

Potražite više informacija na temu La Liga:

Villarreal nakon šest kola zauzima skromno 13. mjesto na tabeli sa sedam bodova, dok je Getafe devfeti sa osam bodova.