Debi iz snova: Gol i asistencija Koljića za Craiovu

Bh. napadač odmah oduševio

Elvir Koljić oduševio je u svojoj prvoj utakmici za Craiovu.

Bh. internacionalac je u ovaj rumunski klub stigao prije nekoliko dana, a već u prvoj utakmici je pokazao da su u Craiovi njegovim dovođenjem napravili odličan potez.

Craiova je večeras u okviru 7. kola deklasirala Dinamo iz Bukurešta rezultatom 3:0, a prvi gol bio je djelo upravo Koljića, koji je u 45. minuti nakon kornera zatresao mrežu gostiju glavom.

Minimalno vodstvo bilo je na snazi sve do 70. minute, kada je za Craiovu pogodio Mitrita, da bi potom isti igrač nakon asistencije Koljića postavio konačnih 3:0.

Craiova je, podsjećanja radi, kupila Koljića za 450.000 eura.