Debi iz snova za Amara Ćatića u dresu PSV-a

Sjajan nastup mladog bh. reprezentativca

S. Mlaćo

Mladi reprezentativac naše zemlje Amar Ćatić sinoć je upisao debi u dresu seniorske momčadi PSV-a i dugo će pamtiti gostovanje kod kiparskog Apollona.

Naime, PSV je u revanšu slavio sa 4:0, te izborio grupnu fazu Evropske lige, a Ćatić je šansu dobio u 77. minuti.

Već u 79. minuti upisao je asistenciju. Malen je lagano pogodio 3:0, a Ćatić je bio veoma nesebičan, s obzirom da je bila izgledna prilika iz koje je i sam mogao postići pogodak.

Konačih 4:0 postavio je u četvrtoj minuti Malen, koji je uradio sve sam, a prethodno ga je ponovo uposlio Ćatić.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Ćatić je do sada nastupao za mlade selekcije PSV-a i holandski mediji ističu da se radi o velikom talentu kojem u PSV-u mnogo vjeruju, što pokazuje i ukazana šansa u jučerašnjem meču.