Španci večeras gostuju u Kijevu

Del Bosque: Igračima neće nedostajati motivacije

Selektor reprezentacije Španije Vicente del Bosque izjavio je da njegovim igračima neće nedostajati motivacije pred večerašnje gostovanje selekciji Ukrajine, iako su osigurali plasman na Evropsko prvenstvo.

Del Bosque je rekao da se već odlučio na početnu postavu u večerašnjoj utakmici i da će priliku dati igračima koji nisu imali prilike da se 'naigraju' u ovim kvalifikacijama.

„Paco Alcacer je u dobroj formi i on će sigurno početi utakmicu. Društvo u napadu pravit će mu Nolito koji je trenutno jedan od najboljih igrača u španskoj Primeri. Ovo je odlična prilika rezervnim igračima da se dokažu“, dodao je selektor aktuelnog prvaka Evrope, te dodao:

„Stigli smo u Kijev sa osiguranim mjestom na Evropskom prvenstvu u Francuskoj, ali vjerujem da igračima neće faliti motivacije da odigraju dobru utakmicu“.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Podsjećamo, Španija se nalazi na vrhu tabele Grupe C sa 24 boda, dok su Ukrajinci na trećem mjestu sa 19 osvojenih bodova koliko ima i drugoplasirana Slovačka koja večeras gostuje u Luksemburgu.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.