Golman Sarajeva zadovoljan

Delač: Pobjedu posvećujem navijačima i Dariju Puriću

T. Hebib

Golman Sarajeva Matej Delač zadovoljan je nakon pobjede u derbiju protiv Zrinjskog (1:0).

Delač smatra da je bordo tim imao sreće, jer je Zrinjski igrao sjajno.

"Jako teška utakmica kao i svaka što će biti do kraja. Mi smo malo slabije ušli u meč, Zrinjski je igrao dosta dobar meč. Ipak, Bog nas je pogledao i sada idemo potvrditi tri boda u srijedu", istakao je Delač, te je dodao:

"Blizu smo titule, ali ima još dosta toga do kraja. Ništa nam ovo neće značiti ako kiksamo u Bijeljini. Jedan gol je danas odlučio, imali smo sreći. Pobjedu posvećujem navijačima i Dariju Puriću", istakao je Delač.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti