Denis Suarez pokvario slavlje Sevilli

La Liga

U prvom susretu 3. kola španske La Lige Sevilla je ugostila Celtu, a meč je okončan podjelom bodova (1:1).

Sevilla je bila blizu da zadrži maksimalan učinak sa tri pobjede, ali Celta je golom Denisa Suareza uspjela da izvuče bod na teškom gostovanju.

Gosti iz Viga dobro su parirali Sevilli, koja je ipak došla do prednosti desetak minuta prije kraja meča.

Ever Banega je u 81. minuti ubacio iz slobodnog udarca, a Franco Vazquez glavom loptu šalje u mrežu.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Samo tri minute kasnije Celta je uspjela da izjednači. Denis Suarez je postigao pogodak za konačnih 1:1.

Nakon reprezentativne pauze Sevilla ide Alavesu, a Celta će na svom stadionu ugostiti Granadu.