Deportivo bez Medunjanina do nove pobjede

Deportivo slavio protiv Betisa

Nogometaši Deportiva slavili su na gostovanju kod Betisa s 2:1 u posljednjem susretu petog kola španske Primere.

U prvih 45 minuta nije bilo ni pravih šansi, pa tako ni golova, no u nastavku se otvorilo.

Poveli su gosti iz La Corune eurogolom Cartabije u 54. minuti, kada je s 30-ak metara snažno tukao i loptu smjestio pod samu prečku.

Ipak, samo pet minuta kasnije Petros donosi poravnanje Andalužanima, koji su nakon toga krenuli u pohod na drugu ovosezonsku pobjedu.

Ipak, stigao je novi hladan tuš u 72. minuti. Borges je dodao do Fajra, ovaj pogodio za konačnih 2:1 i drugu pobjedu Deprotiva, koji je sada sedmi sa osam bodova.

U sastavu Deportiva ni danas nije bilo našeg reprezentativca Harisa Medunjanina.