Derbi u Srebreniku završen podjelom bodova: FK Seona i dalje lider na tabeli!

Po jedan pogodak u oba poluvremena

Samir Mlaćo, foto: Esmer Oštraković

U derbiju Druge lige Sjever danas su snage odmjerili OFK Gradina i FK Seona.

Sasvim očekivano vidjeli smo otvoren meč, a na kraju je završilo 1:1, rezultat koji svakako više odgovara gostima.

Sasvim očekivano vidjeli smo otvoren meč, a na kraju je završilo 1:1, rezultat koji svakako više odgovara gostima koji su i dalje lider na tabeli sa dva boda prednosti nad današnjim rivalom.

Domaći su bolje otvorili utakmicu, Omerović je sam izašao na golmana Seone, no nije pogodio. Gosti su svoju šansu čekali iz kontri i do vodstva su došli 13. minuti kada pogađa Muratović.

Napadali su domaći, ali nisu to bili baš opasni napadi, pa se na pauzu odlazi pri vodstvu gostiju od 1:0.

I u drugom dijelu incijativa Gradine, zaprijetili su Ordagić, pa Andrić, no izostala je preciznost.

U par navrata istakao se i golman Seone Hodžić.

Ipak, domaćima se incijativa isplatila u 83. minuti kada Ordagić pogađa nakon centaršuta za veliko slavlje domaćih navijača.

Bio je to i konačan rezultat ovog derbija.

Druga liga Sjever, 11. kolo:

OFK Gradina - FK Seona 1:1 (0:1)

OFK Gradina: Oštraković, Ahmetašević, Bešić, Andrić, Ordagić, Delić, Omerović, Hdžić, Fazlić, Hodžić, Šerifović.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

FK Seona: Hodžić, Havić, Hasanović, Širanović, Musić, Osmanović, Muratović, Čorhodžić, Salkić, Husejnović, Mustafić.

Boki
Ni to nije bio sut vec poklon od strane pomocnog sudije cirkus gradina bila pet puta bolja