Derby zamalo stigao 0:3 iz prve utakmice, Hull ipak u finalu

Play-off za plasman u Premiership

Derby County je bio blizu, ali nije uspio da anulira 0:3 iz prve utakmice polufinala doigravanja za plasman u Premiership.

Derby je s 3:0 poražen od Hulla pred svojim navijačima, ali je na gostovanju imao 2:0 nakon 36 minuta igre.

Pokušavali su gosti na sve načine doći do trećeg gola i izboriti produžetke, ali je ostalo 2:0 i Hull će igrati proriv Sheffield Wednesdayja za Premiership.

Inače, Derby je poveo golom Russella u sedmoj minuti, da bi u 36. Robertson postigao autogol za 2:0. Na žalost gostiju, rezultat se od tog trenutka nije mijenjao.