Diego Costa je odgovorio na terenu

Dosta više prozivanja

U meču 22. kola engleske Premier lige Chelsea je ugostio Hull City.

Nakon 45 minuta, Chelsea vodi 1:0. Do gola je stigao duboko u nadoknadi (produženo devet minuta zbog ukazivanja pomoći gostujućem igraču Masonu).

Diego Costa je na dodavanje Victora Mosesa postigao pogodak i slomio otpor Hulla na Stamford Bridgea.

Costa se na listi strijelaca izjednačio s Alexisom Sanchezom, te je pokazao da zaslužuje biti u prvoj postavi. Podsjetimo da nije igrao protiv Leicestera jer ga je menadžer Antonio Conte odstranio iz ekipe, misleći kako je odglumio poverdu leđa.