Dilaver: Nemamo se čega stidjeti

Potencijalni reprezentativac BiH nakon poraza Dinama

Dinamo nije uspio eliminisati Benficu iz osmine finala Evropske lige.

Većim dijelom susreta 'modri' su se držali jako dobro, ali onda je u 71. minuti otpor slomio Jones i odveo Benficu u produžetke. Tamo su viđena još dva pogotka u mreži Livakovića za konačnih 3:0 na kultnom Luzu.

Nakon utakmice tužan je bio i Emir Dilaver, potencijalni reprezentativac BiH.

"Prvi gol smo primili iz naše greške, nismo ispratili igrače iz drugog reda. I drugi gol... Imali smo dvije prilike. Znali smo da će biti tako. Trebao nam je gol, nismo uspjeli. Nemamo se čega stidjeti. Fantastična sezona u Evropi, sve smo dali od sebe", kazao je Dilaver, čiju izjavu prenosi Index, dodavši:

"Hvala svima u Zagrebu, cijeloj Hrvatskoj. Ovdje su bili navijači iz Švicarske, Njemačke..."

Uz Dilavera, za Dinamo je od prve minute večeras nastupio i Amer Gojak koji je u produžecima pri rezultatu 2:0 propustio veliku šansu da zagrebački klub odvede u četvrtfinale.