Dinamo se vratio iz mrtvih u Grčkoj i došao na korak od raja!

Vode sa 2:0

Esmer Oštraković

Ekipa Dinama u ovim trenucima igra utakmicu protiv AEK-a u Grčkoj u okviru kvalifikacija za Ligu prvaka.

Nakon što su prvi utakmicu izgubili sa 2:1, Dinamo je u ovoj utakmici trebao čudo, a čini se da će se ono desiti.

Naime, uspjeli su fudbaleri Dinama postići i drugi gol i sada imaju prednost do 2:0.

Gol možete pogledati OVDJE.

Jasno je svima da ovaj gol Dinamo vodi dalje, ali ostaje da vidimo da li će uspjeti izdržati do kraja da ne prime gol.

U prvom meču koji se u utorak igrao u Zagrebu nakon preokreta dobio je AEK sa 2:1 iako je Dinamo odigrao dosta dobru utakmicu.

Modri su vodili sa 1:0, ali ih je AEK šokirao u drugom poluvremenu i došao do velike pobjede pred revanš u Atini.

Za Dinamo su mnogi poručili da u Atini nemaju šta da traže i da je bitka izgubljena, ali Modri su pokazali po ko zna koji put da ih niko ne smije prerano otpisivati.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Naime, prvak Hrvatske je u posljednjim sekundama prvog poluvremena vratio stvari na početak jer je došao do prednosti od 1:0.

Nakon nevjerovatnih odbrana golmana AEK-a nakon udarca Petkovića na odbijenu loptu natrčao je Šutalo i pogodio za 1:0.

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: