Dok De Gea pravi katastrofalne greške, Karius za to vrijeme briljira u dresu Bešiktaša

Sjajna odbrana njemačkog golmana

S. Pašalić

Bešiktaš trenutno igra utakmicu 30. kola turskog prvenstva na svom terenu protiv Ankaragucua i vodi sa 1:0.

Domaći su stigli do vodstva već u 8. minuti kada je Yilmaz pogodio za 1:0. Bešiktaš je u sjajnoj formi sa pet pobjeda u nizu, a ukoliko osvoje sva tri boda i u ovoj utakmici definitivno bi se uključili u borbu za naslov prvaka.

Bešiktaš i dalje ima prednost u utakmici protiv Ankaragucua zahvaljujući i Lorisu Kariusu koji je u prvom poluvremenu fenomenalnom intervencijom spriječio goste da dođu do izjednačenja.