Drina sigurna protiv Podrinja

Generlka pred početak drugog dijela sezone Prve lige RS

Samir Mlaćo

Nogometaši Drine iz Zvornika danas su u Etno Selu Stanišići nadigrali Podrinje iz Janje rezultatom 3:1.

Drina je povela preko Markovića koji je pogodio nakon pokušaja Avdića, tačnije pospremio loptu u mrežu Podrinjaca.

Podrinje je uspjelo do kraja prvog poluvremena izjednačiti, a u drugom poluvremenu Drina postiže dva pogotka i dolazi do pojede. Musić je pogodio za 2:1, a do kraja se u listu strijelaca upisao i Nikolić.

Drina će drugi dio sezone otvoriti gostovanjem kod Željezničara iz Banja Luke, dok će Podrinje u goste Napredku iz D. Šepka.