Drogba postigao golčinu koja će se pamtiti

Golman nije mogao da se snađe

Nekadašnji napadač Chelseaja Didier Drogba podsjetio je sinoć na najbolje dane karijere.

On je već u 1. minuti utakmice između Montreal Impacta i Orlanda izveo slobodan udarac i matirao protivničkog golmana.

Lopta je išla ravno u golmana, ali bila je toliko snažna da je sve vrijeme mijenjala pravac kretanja, pa se na kraju golman gostiju nije uspio snaći.

Ipak, na kraju je Montreal teren napustio poražen jer je Orlando u nastavku meča postigao čak četiri gola i slavio sa 4:1. Treba reći i to da je golman domaći početkom nastavka meča dobio crveni karton što je gostima sigurno olakšalo posao.