Duljević debitovao u porazu Dresdena

2. Bundesliga

Povremeni bh. reprezentativac Haris Duljević debitovao je danas u dresu Dynamo Dresdena.

Bivši ofanzivac Sarajeva danas je zaigrao za tim iz Dresdena, koji je poražen na gostovanju kod Bochuma s 3:2 u jednoj dobroj utakmici.

Duljević je u igru ušao u 60. minuti, a u 73. minuti dobio je javnu opomenu.

Dynamo je poveo golom Heisea u 11. minuti, ali je Bastians s dva gola do poluvremena donio Bochumu preokret. U nastavku Aosman donosi Dresdenu izjednačenje, ali je Hinterseer u finišu pogodio za 3:2 trijumf domaćina.

Bochumu je ovo prva pobjeda i sada ima četiri boda, koliko nakon tri kola ima i Dresden.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Danas su još igrali Union Berlin i Bielefeld, a taj meč završen je rezultatom 1:1, dok je Dusseldorf s 2:1 slavio u gostima kod Sandhausena.