Dva gola Nudžeima Imamovića za pobjedu Bratstva u Mionici
Gračanlije će za vikend nastupiti na turniru u Doboj Istoku, gdje osim njih i domaćina nastupaju još TOŠK i Budućnost iz Banovića.

Nova pobjeda Gračanlija

E. Oštraković

Nešto više od sedam dana ostalo je do početka nove sezone u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine.

Naravno sve ekipe igraju svoje posljednje pripremne utakmice, a sve bi za vikend trebale igrati svoje generalke.

Bratstvo je jučer odigralo novu prijateljsku utakmicu, a protivnik je bila ekipa Bosne iz Mionice.

Utakmica se igrala u Mionici, a pobjedu je odnijela ekipa iz Gračanice rezultatom 2:1. Nakon prvog poluvremena domaća ekipa je bila konkretnija, ali nisu viđeni golovi.

Tako se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0. U drugom poluvremenu gosti postižu dva gola, oba preko Imamovića i dolaze do 0:2.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Konačan rezultat pred sam kraj utakmice postavio je Bijelić, koji je zatresao mrežu Bratstva.