Dva pogotka Čatakovića u prijateljskoj utakmici

Trenčin slavio protiv Intera iz Bratislave

Bivši napadač Sarajeva Hamza Čataković postigao je danas dva pogotka za Trenčin.

Čatakovićev tim je u sklopu priprema za drugi dio sezone danas odigrao meč protiv Intera iz Bratislave, a na kraju je rezultat glasio 7:0 u korist Trenčina.

Od 68. minute Trenčin je imao prednost od 5:0, a slovački prvoligaš na tome nije stao, pošto su do kraja utakmice viđena još dva pogotka u mreži tima iz Bratislave. U 88. minuti na 6:0 je povisio Čataković, da bi šptp, bh. fudbaler u sudijskoj nadoknadi postavio konačan rezultat.

Drugi dio sezone u Slovačkoj inače starta naredne sedmice, a na otvaranju Trenčin će igrati u gostima kod Nitre.