Dvije sporne situacije: Da li je Argentina oštećena u susretu protiv Brazila?
U čak dvije Argentinci su tražili jedanaesterac, ali sudac nije dijelo njihovo mišljenje, te nije dosudio penal za Argentinu.

Zanimljivi detalji

E. Oštraković

Nogometaši Brazila ostvarili su pobjedu od 2:0 u polufinalu Copa Americe protiv Argenitne i tako se plasirali u finale.

Strijelci u pobjedi Brazila bili su Gabriel Jesus u 19. minuti utakmice, te Roberto Firmino u 71. minuti susreta.

Ipak, reprezentativci Argentine su se itekako imali zašto žaliti po završetku utakmice, jer je bilo nekoliko diskutabilnih situacija.

Dvije sporne situacije možete pogledati te sami procijeniti da li je Argentina oštećena protiv Brazila.