Poziv koji je u trans bacio navijače Fenera: Džeko dobio krila i sjajno zabio!

Zabio za 1:1

Admin Čaušević

Sreća je pogledala Fenerbahce u posljednjim momentima prvog poluvremna utakmice protiv Antalyaspora nakon što je Edin Džeko zabio za 1:1.

Antalyaspor je igrala odličan meč i povela sa 0:1, ali na odmor se otišlo neriješeno i to zahvaljujući Džeki.

Džeko je zabio za izjednačenje, prvobitno je gol poništen, ali je onda stigao poziv iz VAR sobe.

Vijećanje je trajalo nekoliko minuta, da bi poslije toga glavni arbitar meča Umut Meler pokazao na centar.

Uslijedilo je veliko slavlje, a cijeli stadion Sukru Saracoglu je skandirao Džekino ime te je definitivno svima u Feneru laknulo.

Popularnom Dijamantu je ovo bio već četvrti gol u turskoj Superligi te je avanturu u novom klubu počeo na odličan način.

Ukoliko se dodaju i dva gola iz kvalifikacija za Konferencijsku ligu da se zaljučiti da će Džeko vrlo brzo dostići dvocifren golgeterski učinak u novoj sezoni.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Ranije je za vodstvo gostiju pogodio Buksa nakon što je se sjajno oslobodio igrača Fenerba poslije pasa povremenog reprezentativca BiH, Darija Šarića.

Fenerbache je do ovog meča imao maksimalan učinak, u susret je ušao kao favorit, ali jasno je da klubu iz Istanbula neće biti ni blizu lako kao što se to očekivalo.

Trapatoni
Ali zato pi§a po reprezentaciji i pljuje s 16 metara i ne moze da dobaci do gola!
1 2
velez mo
Bas gledam utakmicu,tuga Fenerbahce nemogu pas sastaviti,Antaliya bolja 5 puta,moze ovde Dzeko i sa 50 igrati