Prečka spriječila Edina Višću da postigne gol karijere

Sjajan pokušaj bh. reprezentativca

E. Čaušević

Bašakšehir i Kasimpaša igraju trenutno utakmicu 15. kola turske Superlige.

Domaći su poveli u 27. minuti kada je Chadli pogodio nakon asistencije Edina Višće. Ipak, samo devet minuta kasnije gosti su poravnali na 1:1 preko Erdogana.

Bašakšehir je u drugom dijelu imao nekoliko odličnih prilika, a fantastičnu šansu u 72. minuti imao je Višća.

Bh. reprezentativac je vidio da je golman gostiju malo istrčao ispred svog gola i postigao je postići spektakularan pogodak, ali ga je nažalost u tome spriječila prečka gola gostiju.