Edin Višća zabio za kraj čarobne sezone
Foto - EPA

19. gol u sezoni

Bašakšehir je poražen na gostovanju kod Kasimpaše sa 3:2 u posljednjem kolu turske Super lige.

Novi prvak Turske opušteno je ušao u ovoaj susret, pa je već nakon pola sata igre gubio sa 2:0, golovima Koite.

Erdogan je u 62. minuti pogodio za 3:0, ali Bašakšehir se uzobiljio u finišu meča. Prvo je Demba Ba zabio za 3:1, a Edin Višća dvije minute kasnije pogađa za 3:2.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Ipak, do kraja se rezultat nije mijenjao, pa je prvak porazom završio sjajnu sezonu.

Edinu Višći je ovo bio 19. gol, a ima i 14 asistencija u 46 utakmica, što je zaista čudesan učinak, a Bašakšehir ćemo naredne sezone gledati u Ligi praka.

BobPaisley
...nadam se da ce ostati jos par sezona u ovom klubu da ga gledamo i u LP.
6 2
Hix
Slaba turska liga za repku nije odigrao dvije dobre utakmice a tamo po turskoj grize... svaki jaci duel zavrsi na tribinama ili nabije loptu pa je ne moze stignuti