Eldar Ćivić sa klupe odgledao remi Sparte i Pribrama
Reprezentativni lijevi bek ove sezone je nastupio u osam utakmica za velikana iz Praga (Foto: EPA)

Bh. fudbaler bez minuta

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Eldar Ćivić nije igrao u remiju Sparte iz Praga na gostovanju kod Pribrama (1:1).

Praški velikan danas je u 19. kolu nastavio seriju loših rezultata. Osvojili su samo bod i tako su već četvrtu utakmicu zaredom bez pobjede.

Tetteh je u 30. minuti doveo goste u vodstvo od 0:1, ali je Pribram preko Rezeka u petoj minuti nadoknade prvog dijela stigao do izjednačenja (1:1) i to se na kraju ispostavio kao konačan rezultat meča.

Eldar Ćivić je kompletan meč odgledao sa klupe za rezervne igrače, a na poziciji lijevog beka igrao je Nhamoinesu Costa, fudbaler iz Zimbabvea.

Ćivić je prošli meč protiv Teplica propustio zbog crvenog kartona i očigledno je izgubio mjesto u timu nakon toga.