Velež poveo u Švedskoj, pa jeftino primio gol

Elfsborg se vratio

Sjajni nogometaši Veleža stigli su do pogotka u Švedskoj, ali nisu dugo izdržali u vodstvu.

Rođeni su se dobro nosili s favorizovanim domaćinom, da bi u 32. minuti stigli do pogotka i vodstva za 1:0.

Slaviša Radović se sjajno snašao nakon ubačaja iz kornera i zatresao mrežu švedskog tima.

Prije tog gola Ovčina je imao sjajnu šansu, ali je golman Elfsborga odbranio i skrenuo u korner, nakon kojeg je i pao gol.

U 35. minuti odbrana Veleža je zakazala, konkretno Zeljković, a Frick loptu šalje pored Bogdanovića u mrežu.

Komentari (43)

Velez trenutno najbolji tim u državi. Idemooo, veliki pozdrav od navijača Širokog. :)

FullNogo

Hahaha, bravo majstore.

BogatiDijasporac

IDEMO ROĐENI DOBITI OVO,JAKOOOOOO

velez mo

Jos jedan pozdrav iz sirokog za Velež. Ove godine očekujem dominaciju mostarskih ekipa i nadmetanje za titulu. Obje ekipe dosta ozbiljne

goku_iz_sirokog

Goku i fullnogo su ljudine pozdrav za Široki za gospodu!

MethodMan

Hvala prijatelju na lijepom komplimentu.

FullNogo

ALLAH JE NAJ VECI.

VELEZ

Neka bolan šta ti je? Gledaj tekmu pa kasnije klanjaj ili šta već radiš. Ne diraj i ne spominji Boga u fubalskoj utakmici. MOŽE VELEŽ DA SE FAJTA SA ŽUTIM ŠVEDIMA... MOŽEEE

ghast0

Pupušimi ukrali biciklo hihihihi. Pljuc. I ti čekaš " paradu ponosa ". Pa ja , smrdiš na to -;

Malmi_Suomi

Navijaj, mani se Allaha

Nije.bitno

Oj dijete od 6 godina ovaj Malmi Suomi.. oj fora hl**** mili

ghast0

@ghast0 AT-e od 5 godina p.m. ti stvorio Allaha ili bilo čijeg Boga.
Sram te bilo bijedniče fujjjjj.
I hajde smradu sa BH pasošem daj još koju prijavu MOLIM TE.
IDIOTE BEZOBRAZNI

Malmi_Suomi

Ja - čovjek, Boga i vjeru izmislili ljudi dakle nije veći od mene.

ghast0

Ti si kreten

Velez.Red

Da, čovjek je stvorio boga a ne obratno.

Vrbaski

Nije kreten nego slijedi čist razum. Ako tvrdite da postoji nešto čega nema i to nešto još prati utakmice konferencijske lige onda se tu radi o kolektivnoj šizofreniji.

Vrbaski

Igrao Bog x2 hahahahaha

ghast0

EEEEE OBISTINILE SE MOOJEE PROGNOOZEE ...NISU SVEĎANI BAAAUUK NEG VEELEEZ BREEEND...SILAA NEBEESKA..BRAAAVOO ROODEENIII ..VIIDIMO SE NA GRBAAAVIICIII

user1623597241

Hajde Elfsborze uceraj im jos jedan! Da se malo na zemlju spuste, dosta ih je vise.

Mackintosh

Da nam ti popusis kurcinu mali aaa

mostaRAc.81

malo*

mostaRAc.81

@Mackintosh Ko ti drma kavez majmuncicu?

user1627592516

Ućeram ti ga u usta mamlazeeeeeee

Marijane **** ti hajlajts kravu

tuner

Ja mislio nikad niko Nece igrati iz BiH fudbal bez straha i da bude ravnopravan protivnik,kad ono pojavi se Velež. Izroni stari

Adnan tz

Ko je ova plavusa sa labrnjom kao u konja sto proba od prenosa napraviti Zadrugu??

tuner

Lana Stanisic

user1583752673

Po meni najbolje je da ostane 1:1 ili kad bi mogli ikako 2:1 pobjedit. Ali 1:1 je bolji zbog naseg mentaliteta da se znamo opustit ako imamo prednost. Ovaj jeftin gol je to odmah pokazao. Forza Velez forza Rodjeni!

Mepa

Odlicno poluvrijeme, samo ovako neka nastave igrati i imat ce odlican rezultat za revans.

Eduard

Kolko su ovi nasi imigranti u svedskoj navikali na elfsborg covjek bi reko neka ekipa. Bezvezna ekipa jedina prednost im je ova pogana trava, em sto je lopta prebrza em sto je klizava. Velez je puno bolji od ovih antitalenata. Sokirace se na grbavici kad dodju na pravu travu. Samo da velez ne primi neke frljoke i ova utrcavanja... trava zeza

Salgijica

Jaki su oni ali nam je i Velež. Feđa je dobro pripremio igrače taktički i oni su ispoštovali dogovoreno. Svaki put kad se zadnja linija Veleža bila malo više prema naprijed oni su bili u kontra-šansi. Nimalo naivna ekipa. Veležovaobrana se zna postaviti ali je nekad poveća rupa između linija a štoperi spori što je za plakati.

Vrbaski

Mecintosh pleme ti tucam jesi li nezadovoljan koliko su ti zuti dali golova??

tuner

Ај Вележ...

ciroa

Odlicno odigrano prvo poluvrijeme , da smo kompletni uz branda i radovca glatko bi ih dobili

block123

Ne vidim strah kod igraca Veleža a to je najbitnije. Dajemo još jedan u 2. pol. sigurno ?

CrveniKakanj

Bravo Rođeni. Idete dalje 100%Švedi su prosječna ekipa.

starigrad

Stetq,brzo primljeno,nema veze idemo rodjeni dobro je za sad

user1597698961

Samo hrabro rodjeni

SuhoMeso

Samo nastavite dalje - nema opustanja , steta za ovo jeftino i bespotrebno izjednacenje