Velež poveo u Švedskoj, pa jeftino primio gol

Elfsborg se vratio

Sjajni nogometaši Veleža stigli su do pogotka u Švedskoj, ali nisu dugo izdržali u vodstvu.

Rođeni su se dobro nosili s favorizovanim domaćinom, da bi u 32. minuti stigli do pogotka i vodstva za 1:0.

Slaviša Radović se sjajno snašao nakon ubačaja iz kornera i zatresao mrežu švedskog tima.

Prije tog gola Ovčina je imao sjajnu šansu, ali je golman Elfsborga odbranio i skrenuo u korner, nakon kojeg je i pao gol.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

U 35. minuti odbrana Veleža je zakazala, konkretno Zeljković, a Frick loptu šalje pored Bogdanovića u mrežu.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: