Povrede mu ništa ne mogu: Elvir Koljić ponovo junak svog tima!

Mnogo težak period iza njega, ali uvijek se uspješno vrati

S. Mlaćo
Bh. internacionalac Elvir Koljić uspješno se vratio na teren, te sinoć bio junak svog tima Un. Craiove u pobjedi nad UTA Arad 2:1.

Naime, Bahta je doveo goste u vodstvo, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Koljić je dobio šansu već u 46. minuti, a Marković je izjednačio par minuta kasnije.

U 65. minuti potpuno preokret. Na scenu je stupio Koljić.

Sa vrha šesnaesterca je šutirao i rutinski matirao protivničkog golmana. Domaći navijači mogli su da slave.

Koljić je pokazao da nije zaboravio igrati, te je i pored brojnih povreda u proteklom periodu uspješno se vratio na teren.

Potvrdio je golgeterske manire i da mu je vrlo malo potrebno da se upiše u listu strijelaca.

On je u Rumuniju stigao iz FK Krupa, a prethodno je nastupao i za Lech Poznan, te FK Borac i NK Triglav.

Ove sezone upisao je 15 nastupa uz jedan pogodak i tri asistencije.

Zbog teške povreda nije ga bilo na terenu čak 16 utakmica.