Emre pogađao za pobjedu Fenera, igrao i Ermin Zec

Turska Super liga

Lider na tabeli Super lige Turske, Fenerbahce na domaćem je terenu porazio Genclerbirligi rezultatom 2:0.

Fener je do važnih bodova u borbi za naslov prvaka Turske došao golovima iz penala. Siguran realizator najstrožije kazne u 57., odnosno u 71. minutu bio je Emre Belezoglu.

Ermin Zec je u poraženom timu odigrao svih 90 minuta. Fenerbahce je i dalje lider sada sa 51 bodom, sedam više od Galatasaraya koji ima jedan meč manje, dok je Genclerbirligi na 14. mjestu sa 25 bodova.

U drugom meču igranom danas Eskisehirspor i Kasimpasa su podijelili bodove, a pogodaka nije bilo.